Novinky

CENA ZA NEJLEPŠÍ INVESTIČNÍ ZÁMĚR

CENA ZA NEJLEPŠÍ INVESTIČNÍ ZÁMĚR

Budova Q1 získala cenu za nejlepší investiční záměr v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2017.

Přestavbou skladu vznikla moderní víceúčelová budova s využitím pro kancelářské prostory a sklady. Ideou architektonického řešení bylo zachování a zvýraznění konstrukce skeletu budovy a vytvoření variabilních otevřených prostorů vybouráním starých příček. Objekt byl navýšen o jedno podlaží s kancelářskými prostory a terasou. Koncept architektonického řešení dále pracuje s použitím barevného zvýravnění jednotlivých částí objektu v interiéru i exteriéru. Výrazně barevná okna oživují jednoduchý řád skeletových polí na fasádách. Výškový objekt tak z dálky dominuje celému areálu.

Stavba je příkladnou ukázkou konverze průmyslových staveb. Náš záměr tak umožnil vznik architektonicky kvalitní představy a nových pracovních příležitostí.

Další aktuality

Dostavba Q 19

Dostavba Q 19

V 1. čtvrtletí 2017 bude zahájena dostavba propojení haly Q18 a Q19, které spolu s novým X-dockem přinese výrazné zvýšení efektivity a kvality práce společnosti Helicar, a. s. Společnost poskytuje logistické služby společnosti Gorenje, spol. s r. o.

Celý článek
Budova Q1

Budova Q1

V lednu 2016 začala rekonstrukce výškové budovy, kterou prováděla jako generální dodavatel společnost CL-Evans. Při rekonstrukci byl z původní budovy ponechán pouze železobetonový skelet a nově bylo dostavěno sedmé nadzemní podlaží.  V říjnu byla výšková budova zkolaudována.

Celý článek

Nabízíme

Skvělá dostupnost
Pouze 20 km od centra Prahy

12 let zkušeností
v oboru
Moderní kanceláře
pro velké i malé firmy
Napojení
na železnici

Reference

Helicar
Gorenje
All In Logis
Aglio
Master Truck
AMI
NC Wega
SICF